Wieszanie kurczaków-Niemcy

September 30, 2019 07:36 - Dam pracę - Lublin
Szczegóły ogłoszenia
Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
-wieszanie uśpionych kurczaków na haki
-praca przy taśmie

Oferujemy:
-terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h-zarobki według taryfy płac IGZ
-przyjazny system zaliczek
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
-składki i podatki odprowadzane w Niemczech
-zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
-tanie obiady w stołówce zakładowej
-bezpłatną odzież roboczą
-wsparcie polskiego koordynatora
-po 6 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Wymagania:
-wytrzymałość fizyczna
-umiejętność pracy w zespole
-gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
-mile widziany własny samochód
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu