Badanie osobowości - PERSO.IN

July 6, 2022 18:39 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy znasz wynik swojej osobowości?

Osobowość to nie jest termin przeznaczony jedynie dla niewielkiej grupy psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się każdego dnia w obszarze osobistym, jak i zawodowym. Im bardziej rozumiesz siebie, tym skuteczniej będziesz unikał zbędnych pomyłek. Rozumiejąc, kim się jest, można świadomie wybrać zawód. Dzięki temu ominiesz wypalenia oraz zwiększysz swoją efektywność. Poznać siebie można przy pomocy testu osobowości.

PERSO.IN to inwentarz osobowości, który ułatwi popatrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać świadomych decyzji. Całość złożone jest ze dokładnego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym zobaczysz jakie posiadasz skłonności w takich dziedzinach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do obowiązków, podejmowanie aktywności i kontaktów społecznych oraz reakcje na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których poradzisz sobie, potencjalnych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez wykwalifikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to jedna strona przeznaczona dla grup i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w komunikacji.

Test stworzono w nawiązaniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na wszystkich kontynentach dłużej niż 30 lat. Przeprowadzając analizy i badania potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.