Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Praca Inżynier budowy - branża elektryczna – woj. dolnośląskie

December 12, 2018 14:12 - Praca - Wrocław
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się kompleksową obsługą obiektów, oferująca usługi serwisowe, konserwacyjne oraz innowacyjne rozwiązania energooszczędne, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Inżynier budowy - branża elektryczna
Miejsce pracy: Wrocław

Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
• Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
• Współpraca z kierownikami projektu
• Nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
• Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Czego oczekujemy od Ciebie?
• Wykształcenia technicznego (elektrotechnika, automatyka)
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
• Dyspozycyjności, dokładności
• Prawa jazdy kat. B

Czego możesz oczekiwać od nas?
• Pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Opieki zdrowotnej, ubezpieczenia, karty MultiSport
• Pełnej wyzwań pracy oraz udziału w ciekawych projektach i realizacjach

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: „INŻYNIER” do Joanny Chojnowskiej – tel. 574-904-804
lub prześlij nam swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu