Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Koordynator ds. serwisu obiektu

August 24, 2018 11:44 - Dam pracę - Bielany Wrocławskie
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się kompleksową obsługą obiektów, oferująca usługi serwisowe, konserwacyjne oraz innowacyjne rozwiązania energooszczędne, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Koordynatora ds. serwisu obiektu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania czekające na Kandydata:
• Prace związane z utrzymaniem i eksploatacją techniczną obiektu
• Nadzór i tworzenie harmonogramu przeglądów budynku i instalacji
• Nadzór nad pracami dostawców usług
• Wsparcie kierownika obiektu w zarządzaniu zespołem pracowników

Czego oczekujemy:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• Wykształcenia technicznego
• Doświadczenia w eksploatacji technicznej obiektów
• Uprawnień SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV
• Mile widziana znajomość instalacji oraz systemów HVAC

Co możemy zaoferować:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Opiekę zdrowotną, ubezpieczenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści: KOORDYNATOR
do Magdaleny Bezpalko – tel. 730-204-504
lub prześlij nam swoje CV: magdalena.bezpalko@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu