CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Technik Obiektu

July 11, 2018 10:44 - Praca - Wrocław

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się projektowaniem, budowaniem i utrzymaniem energooszczędnych rozwiązań technicznych dla budynków i przemysłu zatrudni
Technika Obiektu
Miejsce pracy: Wrocław,
Zadania:
● Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
● Diagnozowanie usterek
● Wykonywanie drobnych napraw
Wymagania:
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
● Uprawnienia SEP (mile widziane)
Oferujemy:
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
● Opieka zdrowotna, ubezpieczenia
● Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
● Niezbędne narzędzia do pracy

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr +48 531-917-004 o treści TECHNIK OBIEKTU - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: paulina.domurad@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471
12693
Ogłoszeń
102
Miast
914
Użytkowników
217
Zarejestrowanych