Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Najmodniejsze bluzy tylko na Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 24, 2022 22:13 - Moda i uroda - Modlniczka
269.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
SuperSklep to sklep internetowy posiadający w swojej ofercie tylko obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, Element, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą również tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Sama dostępność produktów jest tak bogata, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma rozdziela się na 5 głównych działów reprezentujacych 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział fanów obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najlepszej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw wymaganiom nawet najbardziej wymagających interesantów. Każdy ze działów kusi rozbudowanym asortymentem dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany streetwear i sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z ogółem oferty nieco bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.