Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Technik Obiektu

November 26, 2020 23:56 - Praca - Ostrołęka
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się kompleksową obsługą obiektów, oferująca usługi serwisowe, konserwacyjne oraz innowacyjne rozwiązania energooszczędne w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Technika Obiektu
Miejsce pracy:Wrocław
Zadania czekające na Kandydata:
Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
Diagnozowanie usterek
Wykonywanie drobnych napraw oraz przeglądów urządzeń i instalacji

Czego oczekujemy:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Umiejętności diagnozowania usterek i awarii urządzeń
Uprawnienia SEP (mile widziane)

Co możemy zaoferować:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opieka zdrowotna, ubezpieczenia
Możliwość rozwoju - profesjonalne szkolenia
Niezbędne narzędzia do pracy

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści TECHNIK OBIEKTU na numer tel. +48 730 204 504 - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: magdalena.bezpalko@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu