Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator Koparki lub Koparko-Ładowarki

November 24, 2018 19:32 - Dam pracę - Swidcnica
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Firma zajmująca się projektowaniem oraz realizacją inwestycji budowlanych, głównie związanych z gospodarką odpadami, zbiorników wodnych i retencyjnych zatrudni:

OPERATORA KOPARKI lub KOPARKO-ŁADOWARKI

Zadania:
- praca przy obsłudze koparki lub koparko-ładowarki przy profilowaniu skarp, przy wykopach oraz załadunku samochodów

Wymagania:
- uprawnienia operatora koparki lub koparko-ładowarki
- doświadczenia ww. zawodzie

Oferujemy:
- umowę pracę
-długoterminową współpracę
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
- nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy
- zakwaterowanie, przejazd opłacony i zorganizowany przez pracodawcę
-posiłki regeneracyjny

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: KOPARKA do Justyny Kulpa– tel. 798-056-274
lub prześlij nam swoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu