Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Kierownik budowy

November 26, 2020 23:21 - Dam pracę - Swidnicy
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych i automatyki, realizująca projekty w Polsce i za granicą
zaprasza do aplikacji na stanowisko:

Kierownik Budowy – branża teletechniczna

Miejsce pracy: Polska Południowa, Katowice, Bogatynia

Dlaczego warto z nami pracować? Co oferujemy?
• Pracę wśród najlepszych specjalistów w branży przy realizacji ambitnych projektów
• Samodzielne stanowisko pracy w przyjaznym i twórczym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy
• Pracę od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
• Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu w branży instalacji teletechnicznych przy dużych projektach inwestycyjnych
• Koordynacja robót
• Uzgadnianie projektów z Zamawiającym
• Składanie wniosków materiałowych

Jesteś idealnym Kandydatem, jeżeli:
• Jesteś gotowy do zaangażowania się w długofalową współpracę z rzetelnym partnerem
• Masz doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy w zakresie instalacji wewnętrznych
• Masz wykształcenie wyższe elektryczne teletechniczne lub pokrewne

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail:
anna.rydzewska@top-manager.pl
Więcej informacji – napisz SMS o treści KIEROWNIK BUDOWY lub zadzwoń: 518-215-122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu